آشنایی با مطببه وب سایت مطب دندان پزشکی ما خوش آمدید.
این مطب در فاصله ی بسیار نزدیک به اتوبان مدرس و خیابان آفریقا واقع شده است. طرح درمانهای برنامه ریزی شده در این مطب بر پایه اصول محافظه کارانه در جهت حمایت از سلامتی دندانهای شما می باشد.

خدمات جامع ارئه شونده در این مطب :
ما امکان انجام تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از معاینات کلینیکی و پارا کلینیکی (تهیه رادیوگرافی)، مشاوره، سفید کردن دندان ها، پرکردن با موادهمرنگ، ساخت روکشها و بریجهای تمام چینی، ایمپلنتهای دندانی(کاشت دندان)، درمان ریشه، خارج ساختن دندان های غیر قابل نگهداری، ساخت انواع پروتزهای داخل و خارج دهانی را فراهم ساخته ایم.

بعلاوه...

مطب مجهز به سیستم های پیشرفته صوتی و تصویری به منظور ایجاد محیطی آرام برای بیماران و محدود ساختن صدای "دریل"! و سایر وسایل دندان پزشکی می باشد. ما از مواد مختلف(ژل و محلول) برای انجام بی حسی اولیه جهت کاهش درد تزریق قبل از شروع انجام کار، استفاده می کنیم.
امکان کنترل و کاهش رفلکس حالت تهوع در بیمارانی که حین تهیه رادیوگرافی، قالبگیری و سایر مراحل درمانی دچار این مشکل می شوند.
استفاده از محلول بی حسی خاص(سپتوکائین) که نسبت به انواع دیگر محلول ها، دارای توانایی بی حسی 2 برابر می باشد.مخصوصاً در مواردی که دندان های تحت درمان به بی حسی های معمولی پاسخ نمی دهد.
با استفاده از انیمیشن های آموزشی،تصاویرومدلهای متنوع از کارهای انجام شده در مطب،برای مشاوره قبل از شروع درمان در اولین جلسه ی ملاقات با شما، می توانیم طرح درمان مناسب شما را برنامه ریزی کنیم.
تمامی ابزارها و تجهیزات مورد استفاده در طی مراحل درمان، توسط اتوکلاوهای بخار بیمارستانی،به منظور تأمین حفاظت و ایمنی شما استریل می گردد. تجهیزات عکس برداری به صورت تماماً دیجیتال با حدأقل مقدار اشعه و حداکثر قدرت تشخیصی می باشد.

سرویس های اختصاصی و منحصر به فرد که در این مطب ارائه می گردد:
بازسازی کل دندان ها به وسیله:
- ایمپلنتهای دندانی
- دندانپزشکی زیبایی

همچنین سایر خدمات دندانپزشکی شامل:
- دندانپزشکی اطفال:
دیگر تخصصها در جهت بازسازی دندانها مانند درمان ریشه،لثه و تاج دندان ها توسط متخصصین مجرب همان رشته انجام می گیرد.
- درمانهای اورژانس دندانپزشکی
- تهیه انواع رادیوگرافی های دیجیتال
- تهیه فتوگرافی های داخل و خارج دهانی
ما در جهت جلوگیری از بازگشت مجدد و پیش گیری از بروز بیماری های دندانی به شما کمک خواهیم نمودو با استفاده از آنها میتوانید با دندانهای سالم یک عمر زندگی کنید.(روشهای پیش گیری ما دارای اثر 100% است)

مکان استقرار مطب :
ایران – تهران – خ آفریقا – خ طاهری – پلاک 42
تلفن :
22017680-22043745 9821+
کد پستی :
5171 – 196873
Copyright © 2009, Dr Roofigari, All Rights Reserved. Powered by WebAran™